real4

Zařizujete obývací pokoj? Poradíme vám!

Zařizujete nové bydlení a přemýšlíte nad zařízením jednotlivých místností? Není důležitý design, především myslete prakticky. Aby vše mělo své místo a význam. V dnešní době je moderní především vzdušnost. Pokud otevřete katalog s nábytkem, neuvidíte tam těžkopádné skříně a sestavy. Při zařizování obývacího pokoje berte v úvahu především jeho účel. Jednoduchost, praktičnost a vaše osobnost – to by se mělo odrazit ve vašem bydlení.

Styl nebo praktičnost?Designový nábytek je sice velmi často zajímavým doplňkem, neměl by ale tvořit základ celého pokoje. Vezměte v úvahu, k čemu vlastně bude sloužit. Děti si tam budou hrát, budete zvát přátele na kávu či menší party.

S tím byste při zařizování obývacího pokoje počítat. Podobně je to i s doplňky. Drahý koberec může být sice krásný, ale vydrží skotačení dětí a běžný provoz? Bydlení Praha je velmi různé. Najdete moderní prostory i starší, které zase mají zajímavou atmosféru. Každý prostor by ale měl odrážet především vaši osobnost.

I starší nemovitosti můžete prozářit


Pronájem domů Praha je v současné době velmi oblíbený. Ne každý touží po bydlení v bytě. I tak ale nemusíte být úplně spokojeni s tím, jak dům působí. Hodně pomůže výmalba. Zkuste tlumené jemné teplé odstíny třeba i v kombinaci s bílou barvou.

Bílou rozhodně nepodceňujte, dokáže zázraky. Pokud máte v obývacím pokoji málo místa, zkuste vhodně doplnit interiér zrcadlovými destičkami. Opticky rozšíří prostor, stejně jako světlé barvy. Barvy ale kombinujte střízlivě, aby se vám v obývacím pokoji dobře trávil čas.

Využijte prostoru


Ne každý obývací pokoj má podobu čtverce či obdélníku. Někdy najdete i prostory do písmene L. I to může ozvláštnit obývací pokoj. Byty prodej jsou různé. Nové, staré… Záleží na vašich preferencích i šikovnosti.

Z každého prostoru lze ale vykouzlit dokonalý domov, kam se budete rádi vracet. Můžete si i nechat poradit od profesionálů, vždy ale bude stěžejní především vašem vkusu a preferencích. Vaše osobitost vytváří váš domov.


Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek