real4

Které barvy jsou v interiéru nejvíc moderní?

Moderní a stylové bydlení je pro většinu lidí velice důležité. Jen v hezky vybaveném bytě, kde se cítíte dobře, můžete správně odpočívat. A odpočinek je stěžejní pro náš zdravotní stav. Navíc domov je místo, kde se rádi shledáváme se svými přáteli a trávíme v něm hodně volného času. Proto je důležité, aby vypadal co nejlépe. A jednou z nejdůležitějších věcí je výběr barvy.

Pozor na příliš tmavé odstínyReality Praha většinou prodávají byty a domy vymalované bílou barvou. Bílou barvu totiž můžete velice jednoduše přemalovat jakoukoliv jinou barvou. Jenže, jak si vybrat ten správný odstín na vaše zdi. Jednoduché pravidlo z ní, světlé barvy do menšího prostoru, tmavé do většího.

Jak totiž všichni dobře víme, tmavá prostor zmenšuje, zatímco světla jej zvětšuje. Proto byste měli v malých prostorách používat světlé odstíny. Dnes jsou velice moderní studené barvy, jako jsou světle fialová, zelená či modrá. Ale velké oblibě se těší i růžová nebo lehounce žlutá.

Módním hitem bude popelavě modrý odstín


V posledních letech se lidé stále častěji vracejí k přírodním barvám. Byty prodej už byly vymalovány hnědě, okrově či meruňkově. Výjimkou nejsou ani zelená či modrá. Dokonce i šedivá a černá zažily svůj vzestup.

Letos je barvou roku popelavě modrá. Ale pozor. Se sytými a tmavými barvami opatrně. Mohou být velice zrádné, protože opticky zmenšují prostor. V podkrovních bytech jsou proto vhodné, jen v kombinaci se světlejším odstínem modré, nebo bílé.

Nebojte se nových trendů


Jednoduchým výmalbám odzvonilo. Doba, kdy všechny stěny byly natřeny jen jednou barvou, je pryč. Dnes je v módě nápaditost. Využijte vaší stěnu a vytvořte na ní zajímavý vzor. Velké oblibě se těší proužky. Zvláště pak nesmrtelná kombinace bílé, modré a šedé.

Ale stěny mohou svítit i jinými barvami. Například pruhy můžete na zeď namalovat v různém odstínu určité barvy a vytvořit tak efekt ombre. Domy na prodej Praha mohou mít klidně na stěnách i geometrické tvary či damaškový vzor.Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek