real4

Která parcela je vhodná pro rodinný dům?

Každý zatouží po tom, bydlet ve svém. Je to přece tak příjemné moct využívat zahradu, na které můžete grilovat. I koupání ve svém vlastním bazénu je mnohem zábavnější. Jenže než začnete stavět, potřebujete vhodný stavební pozemek. Vybrat jej ale není vůbec jednoduché.

Podloží stanovuje cenu


Mnoho lidí si svůj nový stavební pozemek vybírá ve spěchu a jen na základě emocí. Jenže to je ta největší chyba, které se můžete dopustit. Výběr stavebního pozemku by měl probíhat v klidu a s rozvahou.

Vezměte si na to volno a třeba si i napište seznam informací, na které se chcete zeptat. Mnoho lidí si vybírá stavební pozemek emocionálně. To sice není špatné, ale stejně důležitý je i stav pozemku.

Při výběru stavební parcely se rozhodně vyplatí sledovat její vzhled. Také podloží je velice důležité. Právě tyto dva faktory výrazně ovlivňují konečnou cenu výstavby. Navíc se tyto informace z pravidla neuvádějí v inzerátech na prodej pozemků Praha.

Jak vybavené je blízké okolí?


Vybrat si z inzerátů na prodej pozemků není nic snadného. Ale pokud už jste si nějaký ten stavební pozemek vybrali, je načase se podívat po blízkém okolí. Jednou z nejzákladnějších věcí je stav přípojek energií.

Jsou velice důležité, protože jejich pozdější dodělávání je komplikované a finančně náročné. Když už se člověk rozhodně pro nový dům, přemýšlí o založení rodiny.

Informujte se proto, zda je v okolí nemocnice. Také základní a mateřská škola by se měly nacházet v blízkém okolí vašeho stavebního pozemku.

Nezapomínejte na klidné a bezpečné prostředí


Nejoblíbenější pozemky Praha jsou na kraji města. Z pravidla je tam čistější vzduch a méně hluku. Také je tam nižší kriminalita. Což znamená, že je vaše rodina ve větším bezpečí.

Zároveň s tím jsou snadno dostupné a blízko centra města. Zpravidla se vyskytují poblíž zastávek autobusů nebo metra. Nebudete mít tedy problém se dostat do zaměstnání.Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek